NL-FP dag 2010

From Clean
(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
(Aanmelden)
 
(10 intermediate revisions by one user not shown)
Line 4: Line 4:
  
 
Op de NL-FP dag ontmoeten geïnteresseerden in functioneel programmeren elkaar. Gedurende de dag worden een aantal presentaties gehouden over FP-gerelateerde onderzoeksresultaten of over het gebruik van FP in het onderwijs. Daarnaast is er ruime gelegenheid om elkaar te spreken, informatie uit te wisselen, demos te geven en oude bekenden te ontmoeten. De meeste aanwezigen zijn geavanceerde functionele programmeurs, maar beginners zijn natuurlijk ook van harte welkom!
 
Op de NL-FP dag ontmoeten geïnteresseerden in functioneel programmeren elkaar. Gedurende de dag worden een aantal presentaties gehouden over FP-gerelateerde onderzoeksresultaten of over het gebruik van FP in het onderwijs. Daarnaast is er ruime gelegenheid om elkaar te spreken, informatie uit te wisselen, demos te geven en oude bekenden te ontmoeten. De meeste aanwezigen zijn geavanceerde functionele programmeurs, maar beginners zijn natuurlijk ook van harte welkom!
 +
 +
Inmiddels is bekend dat de NL-FP dag 2011 plaats zal vinden bij de [http://caes.ewi.utwente.nl/External/NLFP/ Universiteit Twente].
 
|style="width:20%; vertical-align: top;" align="right"|
 
|style="width:20%; vertical-align: top;" align="right"|
 
__TOC__
 
__TOC__
Line 22: Line 24:
 
|10:00 - 10:05|| || ||''Opening''
 
|10:00 - 10:05|| || ||''Opening''
 
|-
 
|-
|10:05 - 10:30|| || ||Betsy Pepels - FP @ Capgemini
+
|10:05 - 10:30|| || ||Betsy Pepels - FP @ Capgemini ([[Media:Betsy-fp-at-capgemini.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
|10:30 - 11:00|| || ||Alex Gerdes - Using Strategies for Assessment of Programming Exercises
+
|10:30 - 11:00|| || ||Alex Gerdes - Using Strategies for Assessment of Programming Exercises ([[Media:Alex-using-strategies-for.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
 
|11:00 - 11:30|| || ||''Koffie en thee''
 
|11:00 - 11:30|| || ||''Koffie en thee''
 
|-
 
|-
|11:30 - 12:00|| || ||Christiaan Baaij - From Haskell to Hardware
+
|11:30 - 12:00|| || ||Christiaan Baaij - From Haskell to Hardware ([[Media:Christiaan-from-haskell-to.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
|12:00 - 12:30|| || ||Alexey Rodriguez - Automatic Datatype Versioning, an Adventure in Ocaml, Generic Programming and Preprocessors
+
|12:00 - 12:30|| || ||Alexey Rodriguez - Automatic Datatype Versioning, an Adventure in Ocaml, Generic Programming and Preprocessors ([[Media:Alexey-automatic-datatype-versioning.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
 
|12:30 - 14:00|| || ||''Lunch''
 
|12:30 - 14:00|| || ||''Lunch''
 
|-
 
|-
|14:00 - 14:30|| || ||Martijn Schrage - Proxima 2.0: Web-based Generic Editing  
+
|14:00 - 14:30|| || ||Martijn Schrage - Proxima 2.0: Web-based Generic Editing ([[Media:Martijn-proxima-2.0-web-based.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
|14:30 - 15:00|| || ||José Pedro Magalhães - Optimizing Generics Is Easy!
+
|14:30 - 15:00|| || ||José Pedro Magalhães - Optimizing Generics Is Easy! ([[Media:Pedro-optimizing-generics-is.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
 
|15:00 - 15:30|| || ||''Koffie en thee''
 
|15:00 - 15:30|| || ||''Koffie en thee''
 
|-
 
|-
|15:30 - 16:00|| || ||Wouter Swierstra - Verifying the Problem of the Dutch National Flag in Agda
+
|15:30 - 16:00|| || ||Wouter Swierstra - Verifying the Problem of the Dutch National Flag in Agda ([[Media:Wouter-verifying-the-problem.pdf|slides]])
 
|-
 
|-
 
|16:00 - 16:15|| || ||''Sluiting''
 
|16:00 - 16:15|| || ||''Sluiting''
Line 48: Line 50:
 
|18:30 - || || ||''Diner''
 
|18:30 - || || ||''Diner''
 
|}
 
|}
 +
 +
== Foto's ==
 +
<gallery perrow="5">
 +
File:NL-FP_dag_2010_1.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_2.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_3.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_4.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_5.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_6.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_7.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_8.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_9.jpg
 +
File:NL-FP_dag_2010_10.jpg
 +
</gallery>
  
 
== Deelnemers ==
 
== Deelnemers ==
Line 63: Line 79:
 
|6. ||Arjan Boeijink|| || ||  
 
|6. ||Arjan Boeijink|| || ||  
 
|-
 
|-
|7. ||Marcel van de Burgwal|| || ||Universiteit Twente
+
|7. ||Eric Bouwers|| || ||Software Improvement Group
 +
|-
 +
|8. ||Marcel van de Burgwal|| || ||Universiteit Twente
 +
|-
 +
|9. ||Erik Crombag|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 +
|-
 +
|10. ||Koos Delcour|| || ||Universiteit Twente
 +
|-
 +
|11. ||Peter Dieleman|| || ||Capgemini
 
|-
 
|-
|8. ||Erik Crombag|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|12. ||Bas van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|9. ||Koos Delcour|| || ||Universiteit Twente
+
|13. ||Roel van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|10. ||Bas van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|14. ||Eelco Dolstra|| || ||Technische Universiteit Delft
 
|-
 
|-
|11. ||Roel van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|15. ||Marko van Eekelen|| || ||Open Universiteit / Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|12. ||Eelco Dolstra|| || ||Technische Universiteit Delft
+
|16. ||Chris Eidhof|| || ||Tupil / Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|13. ||Marko van Eekelen|| || ||Open Universiteit / Radboud Universiteit Nijmegen
+
|17. ||Jeroen Fokker|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|14. ||Chris Eidhof|| || ||Tupil / Universiteit Utrecht
+
|18. ||Bernard van Gastel|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|15. ||Jeroen Fokker|| || ||Universiteit Utrecht
+
|19. ||Rik van Geldrop|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
 
|-
 
|-
|16. ||Bernard van Gastel|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|20. ||Marco Gerards|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|17. ||Rik van Geldrop|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
+
|21. ||Alex Gerdes|| || ||Open Universiteit
 
|-
 
|-
|18. ||Marco Gerards|| || ||Universiteit Twente
+
|22. ||Albert Gerritsen|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|19. ||Alex Gerdes|| || ||Open Universiteit
+
|23. ||Bas van Gijzel|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|20. ||Albert Gerritsen|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|24. ||Jurriaan Hage|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|21. ||Bas van Gijzel|| || ||Universiteit Utrecht
+
|25. ||Bastiaan Heeren|| || ||Open Universiteit
 
|-
 
|-
|22. ||Jurriaan Hage|| || ||Universiteit Utrecht
+
|26. ||Jeroen Henrix|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|23. ||Bastiaan Heeren|| || ||Open Universiteit
+
|27. ||Erik Hesselink|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|24. ||Jeroen Henrix|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|28. ||Pieter Hijma|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
 
|-
 
|-
|25. ||Erik Hesselink|| || ||Universiteit Utrecht
+
|29. ||Stefan Holdermans|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|26. ||Pieter Hijma|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
+
|30. ||Jan Martin Jansen|| || ||Nederlandse Defensie Academie
 
|-
 
|-
|27. ||Stefan Holdermans|| || ||Universiteit Utrecht
+
|31. ||Johan Jeuring|| || ||Open Universiteit / Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|28. ||Jan Martin Jansen|| || ||Nederlandse Defensie Academie
+
|32. ||Steven Keuchel|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|29. ||Johan Jeuring|| || ||Open Universiteit / Universiteit Utrecht
+
|33. ||Pieter Koopman|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|30. ||Steven Keuchel|| || ||Universiteit Utrecht
+
|34. ||Jan Kuper|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|31. ||Pieter Koopman|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|35. ||Bjorn Lamers|| || ||BytesOnline
 
|-
 
|-
|32. ||Jan Kuper|| || ||Universiteit Twente
+
|36. ||Eelco Lempsink|| || ||Tupil
 
|-
 
|-
|33. ||Bjorn Lamers|| || ||BytesOnline
+
|37. ||Bas Lijnse|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|34. ||Eelco Lempsink|| || ||Tupil
+
|38. ||Tom Lokhorst|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|35. ||Bas Lijnse|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|39. ||Jos&eacute; Pedro Magalh&atilde;es|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|36. ||Tom Lokhorst|| || ||Universiteit Utrecht
+
|40. ||James McKinna|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|37. ||Jos&eacute; Pedro Magalh&atilde;es|| || ||Universiteit Utrecht
+
|41. ||Gerard Michels|| || ||Open Universiteit
 
|-
 
|-
|38. ||James McKinna|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|42. ||Arie Middelkoop|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|39. ||Gerard Michels|| || ||Open Universiteit
+
|43. ||Thomas van Noort|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|40. ||Arie Middelkoop|| || ||Universiteit Utrecht
+
|44. ||Betsy Pepels|| || ||Capgemini
 
|-
 
|-
|41. ||Thomas van Noort|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|45. ||Rinus Plasmeijer|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|42. ||Betsy Pepels|| || ||Capgemini
+
|46. ||Atze van der Ploeg|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
 
|-
 
|-
|43. ||Rinus Plasmeijer|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|47. ||Willem Prakken|| || ||Saxion
 
|-
 
|-
|44. ||Atze van der Ploeg|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
+
|48. ||Jan Rochel|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|45. ||Willem Prakken|| || ||Saxion
+
|49. ||Alexey Rodriguez|| || ||Vector Fabrics
 
|-
 
|-
|46. ||Jan Rochel|| || ||Universiteit Utrecht
+
|50. ||Jan-Willem Roorda|| || ||Quintiq
 
|-
 
|-
|47. ||Alexey Rodriguez|| || ||Vector Fabrics
+
|51. ||Kenneth Rovers|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|48. ||Jan-Willem Roorda|| || ||Quintiq
+
|52. ||Cyril Schmidt|| || ||Alluve
 
|-
 
|-
|49. ||Kenneth Rovers|| || ||Universiteit Twente
+
|53. ||Martijn Schrage|| || ||Oblomov Systems
 
|-
 
|-
|50. ||Martijn Schrage|| || ||Oblomov Systems
+
|54. ||Jelle Schuhmacher|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|51. ||Jelle Schuhmacher|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|55. ||Martijn van Steenbergen|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|52. ||Martijn van Steenbergen|| || ||Universiteit Utrecht
+
|56. ||Doaitse Swierstra|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|53. ||Doaitse Swierstra|| || ||Universiteit Utrecht
+
|57. ||Wouter Swierstra|| || ||Vector Fabrics
 
|-
 
|-
|54. ||Wouter Swierstra|| || ||Vector Fabrics
+
|58. ||Carst Tankink|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|55. ||Henk-Jan van Tuyl|| || ||Van Tuyl Software
+
|59. ||Henk-Jan van Tuyl|| || ||Van Tuyl Software
 
|-
 
|-
|56. ||Gert Veldhuijzen van Zanten|| || ||Capgemini
+
|60. ||Gert Veldhuijzen van Zanten|| || ||Capgemini
 
|-
 
|-
|57. ||Henk Versluis|| || ||Elegant
+
|61. ||Henk Versluis|| || ||Elegant
 
|-
 
|-
|58. ||Sjoerd Visscher|| || ||Xopus BV
+
|62. ||Sjoerd Visscher|| || ||Xopus BV
 
|-
 
|-
|59. ||Sebastiaan Visser|| || ||Universiteit Utrecht
+
|63. ||Sebastiaan Visser|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|60. ||Jeroen Weijers|| || ||Universiteit Utrecht
+
|64. ||Jeroen Weijers|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|61. ||Jaap van der Woude|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
+
|65. ||Jaap van der Woude|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
 
|}
 
|}
  

Latest revision as of 14:53, 15 November 2010

De Nederlandse Functioneel Programmeren dag 2010 vindt plaats op vrijdag 8 januari 2010 bij de Radboud Universiteit Nijmegen.

Op de NL-FP dag ontmoeten geïnteresseerden in functioneel programmeren elkaar. Gedurende de dag worden een aantal presentaties gehouden over FP-gerelateerde onderzoeksresultaten of over het gebruik van FP in het onderwijs. Daarnaast is er ruime gelegenheid om elkaar te spreken, informatie uit te wisselen, demos te geven en oude bekenden te ontmoeten. De meeste aanwezigen zijn geavanceerde functionele programmeurs, maar beginners zijn natuurlijk ook van harte welkom!

Inmiddels is bekend dat de NL-FP dag 2011 plaats zal vinden bij de Universiteit Twente.

Contents

Aanmelden

Meld je aan bij Thomas van Noort om een presentatie te geven. Schroom niet om je op te geven, de NL-FP dag is een informele bijeenkomst en ook een prima podium om eigen ervaringen of nieuwe ideeën te delen. Meld je ook aan als je alleen wilt deelnemen, in verband met het reserveren van de lunch. Deelname is gratis.

Traditiegetrouw wordt er na afloop, op eigen kosten, met een groep gegeten. Inmiddels is er voor iedereen die zich heeft aangemeld gereserveerd bij Donatello's. Mocht je toch nog graag mee willen, neem dan contact op met Bas Lijnse voor de mogelijkheden.

Locatie

De NL-FP dag vindt plaats in zaal HG00.307 van het Huygensgebouw. Deze locatie is goed te bereiken per bus (binnen Nijmegen), trein en auto (betaald parkeren). De facultaire reiswijzer geeft je een exacte planning van deur tot deur. De belangrijkste locaties en routes zijn te vinden op Google maps.

Programma

09:30 - 10:00 Ontvangst
10:00 - 10:05 Opening
10:05 - 10:30 Betsy Pepels - FP @ Capgemini (slides)
10:30 - 11:00 Alex Gerdes - Using Strategies for Assessment of Programming Exercises (slides)
11:00 - 11:30 Koffie en thee
11:30 - 12:00 Christiaan Baaij - From Haskell to Hardware (slides)
12:00 - 12:30 Alexey Rodriguez - Automatic Datatype Versioning, an Adventure in Ocaml, Generic Programming and Preprocessors (slides)
12:30 - 14:00 Lunch
14:00 - 14:30 Martijn Schrage - Proxima 2.0: Web-based Generic Editing (slides)
14:30 - 15:00 José Pedro Magalhães - Optimizing Generics Is Easy! (slides)
15:00 - 15:30 Koffie en thee
15:30 - 16:00 Wouter Swierstra - Verifying the Problem of the Dutch National Flag in Agda (slides)
16:00 - 16:15 Sluiting
16:15 - 17:30 Borrel
18:30 - Diner

Foto's

Deelnemers

1. Peter Achten Radboud Universiteit Nijmegen
2. Yahya Alhasan Universiteit Utrecht
3. Christiaan Baaij Universiteit Twente
4. Jeroen Berndsen Radboud Universiteit Nijmegen
5. Jochem Berndsen Technische Universiteit Eindhoven
6. Arjan Boeijink
7. Eric Bouwers Software Improvement Group
8. Marcel van de Burgwal Universiteit Twente
9. Erik Crombag Radboud Universiteit Nijmegen
10. Koos Delcour Universiteit Twente
11. Peter Dieleman Capgemini
12. Bas van Dijk Radboud Universiteit Nijmegen
13. Roel van Dijk Radboud Universiteit Nijmegen
14. Eelco Dolstra Technische Universiteit Delft
15. Marko van Eekelen Open Universiteit / Radboud Universiteit Nijmegen
16. Chris Eidhof Tupil / Universiteit Utrecht
17. Jeroen Fokker Universiteit Utrecht
18. Bernard van Gastel Radboud Universiteit Nijmegen
19. Rik van Geldrop Technische Universiteit Eindhoven
20. Marco Gerards Universiteit Twente
21. Alex Gerdes Open Universiteit
22. Albert Gerritsen Radboud Universiteit Nijmegen
23. Bas van Gijzel Universiteit Utrecht
24. Jurriaan Hage Universiteit Utrecht
25. Bastiaan Heeren Open Universiteit
26. Jeroen Henrix Radboud Universiteit Nijmegen
27. Erik Hesselink Universiteit Utrecht
28. Pieter Hijma Vrije Universiteit Amsterdam
29. Stefan Holdermans Universiteit Utrecht
30. Jan Martin Jansen Nederlandse Defensie Academie
31. Johan Jeuring Open Universiteit / Universiteit Utrecht
32. Steven Keuchel Universiteit Utrecht
33. Pieter Koopman Radboud Universiteit Nijmegen
34. Jan Kuper Universiteit Twente
35. Bjorn Lamers BytesOnline
36. Eelco Lempsink Tupil
37. Bas Lijnse Radboud Universiteit Nijmegen
38. Tom Lokhorst Universiteit Utrecht
39. José Pedro Magalhães Universiteit Utrecht
40. James McKinna Radboud Universiteit Nijmegen
41. Gerard Michels Open Universiteit
42. Arie Middelkoop Universiteit Utrecht
43. Thomas van Noort Radboud Universiteit Nijmegen
44. Betsy Pepels Capgemini
45. Rinus Plasmeijer Radboud Universiteit Nijmegen
46. Atze van der Ploeg Vrije Universiteit Amsterdam
47. Willem Prakken Saxion
48. Jan Rochel Universiteit Utrecht
49. Alexey Rodriguez Vector Fabrics
50. Jan-Willem Roorda Quintiq
51. Kenneth Rovers Universiteit Twente
52. Cyril Schmidt Alluve
53. Martijn Schrage Oblomov Systems
54. Jelle Schuhmacher Radboud Universiteit Nijmegen
55. Martijn van Steenbergen Universiteit Utrecht
56. Doaitse Swierstra Universiteit Utrecht
57. Wouter Swierstra Vector Fabrics
58. Carst Tankink Radboud Universiteit Nijmegen
59. Henk-Jan van Tuyl Van Tuyl Software
60. Gert Veldhuijzen van Zanten Capgemini
61. Henk Versluis Elegant
62. Sjoerd Visscher Xopus BV
63. Sebastiaan Visser Universiteit Utrecht
64. Jeroen Weijers Universiteit Utrecht
65. Jaap van der Woude Technische Universiteit Eindhoven

Vorige NL-FP dagen

2009, Technische Universiteit Eindhoven
2008, Open Universiteit Utrecht
2007, Marine, Amsterdam
2006, Hogeschool Avans, Breda
2005, Rijksuniversiteit Groningen
2004, Universiteit Twente, Enschede
2003, Universiteit Utrecht
2002, Katholieke Universiteit Nijmegen
2001, Technische Universiteit Delft
2000, Technische Universiteit Eindhoven
1999, Hogeschool Breda
1998, RijksUniversiteit Leiden
1997, Hogeschool Leeuwarden
1996, Universiteit van Amsterdam
1995, Technische Universiteit Twente, Enschede
1994, Rijksuniversiteit Utrecht
1993, Katholieke Universiteit Nijmegen
Personal tools