NL-FP dag 2010

From Clean
(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
(Deelnemers)
(Deelnemers)
Line 69: Line 69:
 
|9. ||Koos Delcour|| || ||Universiteit Twente
 
|9. ||Koos Delcour|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|10. ||Bas van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|10. ||Peter Dieleman|| || ||Capgemini
 
|-
 
|-
|11. ||Roel van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|11. ||Bas van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|12. ||Eelco Dolstra|| || ||Technische Universiteit Delft
+
|12. ||Roel van Dijk|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|13. ||Marko van Eekelen|| || ||Open Universiteit / Radboud Universiteit Nijmegen
+
|13. ||Eelco Dolstra|| || ||Technische Universiteit Delft
 
|-
 
|-
|14. ||Chris Eidhof|| || ||Tupil / Universiteit Utrecht
+
|14. ||Marko van Eekelen|| || ||Open Universiteit / Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|15. ||Jeroen Fokker|| || ||Universiteit Utrecht
+
|15. ||Chris Eidhof|| || ||Tupil / Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|16. ||Bernard van Gastel|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|16. ||Jeroen Fokker|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|17. ||Rik van Geldrop|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
+
|17. ||Bernard van Gastel|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|18. ||Marco Gerards|| || ||Universiteit Twente
+
|18. ||Rik van Geldrop|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
 
|-
 
|-
|19. ||Alex Gerdes|| || ||Open Universiteit
+
|19. ||Marco Gerards|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|20. ||Albert Gerritsen|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|20. ||Alex Gerdes|| || ||Open Universiteit
 
|-
 
|-
|21. ||Bas van Gijzel|| || ||Universiteit Utrecht
+
|21. ||Albert Gerritsen|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|22. ||Jurriaan Hage|| || ||Universiteit Utrecht
+
|22. ||Bas van Gijzel|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|23. ||Bastiaan Heeren|| || ||Open Universiteit
+
|23. ||Jurriaan Hage|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|24. ||Jeroen Henrix|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|24. ||Bastiaan Heeren|| || ||Open Universiteit
 
|-
 
|-
|25. ||Erik Hesselink|| || ||Universiteit Utrecht
+
|25. ||Jeroen Henrix|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|26. ||Pieter Hijma|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
+
|26. ||Erik Hesselink|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|27. ||Stefan Holdermans|| || ||Universiteit Utrecht
+
|27. ||Pieter Hijma|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
 
|-
 
|-
|28. ||Jan Martin Jansen|| || ||Nederlandse Defensie Academie
+
|28. ||Stefan Holdermans|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|29. ||Johan Jeuring|| || ||Open Universiteit / Universiteit Utrecht
+
|29. ||Jan Martin Jansen|| || ||Nederlandse Defensie Academie
 
|-
 
|-
|30. ||Steven Keuchel|| || ||Universiteit Utrecht
+
|30. ||Johan Jeuring|| || ||Open Universiteit / Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|31. ||Pieter Koopman|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|31. ||Steven Keuchel|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|32. ||Jan Kuper|| || ||Universiteit Twente
+
|32. ||Pieter Koopman|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|33. ||Bjorn Lamers|| || ||BytesOnline
+
|33. ||Jan Kuper|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|34. ||Eelco Lempsink|| || ||Tupil
+
|34. ||Bjorn Lamers|| || ||BytesOnline
 
|-
 
|-
|35. ||Bas Lijnse|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|35. ||Eelco Lempsink|| || ||Tupil
 
|-
 
|-
|36. ||Tom Lokhorst|| || ||Universiteit Utrecht
+
|36. ||Bas Lijnse|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|37. ||José Pedro Magalhães|| || ||Universiteit Utrecht
+
|37. ||Tom Lokhorst|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|38. ||James McKinna|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|38. ||José Pedro Magalhães|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|39. ||Gerard Michels|| || ||Open Universiteit
+
|39. ||James McKinna|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|40. ||Arie Middelkoop|| || ||Universiteit Utrecht
+
|40. ||Gerard Michels|| || ||Open Universiteit
 
|-
 
|-
|41. ||Thomas van Noort|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|41. ||Arie Middelkoop|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|42. ||Betsy Pepels|| || ||Capgemini
+
|42. ||Thomas van Noort|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|43. ||Rinus Plasmeijer|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|43. ||Betsy Pepels|| || ||Capgemini
 
|-
 
|-
|44. ||Atze van der Ploeg|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
+
|44. ||Rinus Plasmeijer|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|45. ||Willem Prakken|| || ||Saxion
+
|45. ||Atze van der Ploeg|| || ||Vrije Universiteit Amsterdam
 
|-
 
|-
|46. ||Jan Rochel|| || ||Universiteit Utrecht
+
|46. ||Willem Prakken|| || ||Saxion
 
|-
 
|-
|47. ||Alexey Rodriguez|| || ||Vector Fabrics
+
|47. ||Jan Rochel|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|48. ||Jan-Willem Roorda|| || ||Quintiq
+
|48. ||Alexey Rodriguez|| || ||Vector Fabrics
 
|-
 
|-
|49. ||Kenneth Rovers|| || ||Universiteit Twente
+
|49. ||Jan-Willem Roorda|| || ||Quintiq
 
|-
 
|-
|50. ||Cyril Schmidt|| || ||Alluve
+
|50. ||Kenneth Rovers|| || ||Universiteit Twente
 
|-
 
|-
|51. ||Martijn Schrage|| || ||Oblomov Systems
+
|51. ||Cyril Schmidt|| || ||Alluve
 
|-
 
|-
|52. ||Jelle Schuhmacher|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|52. ||Martijn Schrage|| || ||Oblomov Systems
 
|-
 
|-
|53. ||Martijn van Steenbergen|| || ||Universiteit Utrecht
+
|53. ||Jelle Schuhmacher|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|54. ||Doaitse Swierstra|| || ||Universiteit Utrecht
+
|54. ||Martijn van Steenbergen|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|55. ||Wouter Swierstra|| || ||Vector Fabrics
+
|55. ||Doaitse Swierstra|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|56. ||Carst Tankink|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
+
|56. ||Wouter Swierstra|| || ||Vector Fabrics
 
|-
 
|-
|57. ||Henk-Jan van Tuyl|| || ||Van Tuyl Software
+
|57. ||Carst Tankink|| || ||Radboud Universiteit Nijmegen
 
|-
 
|-
|58. ||Gert Veldhuijzen van Zanten|| || ||Capgemini
+
|58. ||Henk-Jan van Tuyl|| || ||Van Tuyl Software
 
|-
 
|-
|59. ||Henk Versluis|| || ||Elegant
+
|59. ||Gert Veldhuijzen van Zanten|| || ||Capgemini
 
|-
 
|-
|60. ||Sjoerd Visscher|| || ||Xopus BV
+
|60. ||Henk Versluis|| || ||Elegant
 
|-
 
|-
|61. ||Sebastiaan Visser|| || ||Universiteit Utrecht
+
|61. ||Sjoerd Visscher|| || ||Xopus BV
 
|-
 
|-
|62. ||Jeroen Weijers|| || ||Universiteit Utrecht
+
|62. ||Sebastiaan Visser|| || ||Universiteit Utrecht
 
|-
 
|-
|63. ||Jaap van der Woude|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
+
|63. ||Jeroen Weijers|| || ||Universiteit Utrecht
 +
|-
 +
|64. ||Jaap van der Woude|| || ||Technische Universiteit Eindhoven
 
|}
 
|}
  

Revision as of 12:42, 7 January 2010

De Nederlandse Functioneel Programmeren dag 2010 vindt plaats op vrijdag 8 januari 2010 bij de Radboud Universiteit Nijmegen.

Op de NL-FP dag ontmoeten geïnteresseerden in functioneel programmeren elkaar. Gedurende de dag worden een aantal presentaties gehouden over FP-gerelateerde onderzoeksresultaten of over het gebruik van FP in het onderwijs. Daarnaast is er ruime gelegenheid om elkaar te spreken, informatie uit te wisselen, demos te geven en oude bekenden te ontmoeten. De meeste aanwezigen zijn geavanceerde functionele programmeurs, maar beginners zijn natuurlijk ook van harte welkom!

Contents

Aanmelden

Meld je aan bij Thomas van Noort om een presentatie te geven. Schroom niet om je op te geven, de NL-FP dag is een informele bijeenkomst en ook een prima podium om eigen ervaringen of nieuwe ideeën te delen. Meld je ook aan als je alleen wilt deelnemen, in verband met het reserveren van de lunch. Deelname is gratis.

Traditiegetrouw wordt er na afloop, op eigen kosten, met een groep gegeten. Inmiddels is er voor iedereen die zich heeft aangemeld gereserveerd bij Donatello's. Mocht je toch nog graag mee willen, neem dan contact op met Bas Lijnse voor de mogelijkheden.

Locatie

De NL-FP dag vindt plaats in zaal HG00.307 van het Huygensgebouw. Deze locatie is goed te bereiken per bus (binnen Nijmegen), trein en auto (betaald parkeren). De facultaire reiswijzer geeft je een exacte planning van deur tot deur. De belangrijkste locaties en routes zijn te vinden op Google maps.

Programma

09:30 - 10:00 Ontvangst
10:00 - 10:05 Opening
10:05 - 10:30 Betsy Pepels - FP @ Capgemini
10:30 - 11:00 Alex Gerdes - Using Strategies for Assessment of Programming Exercises
11:00 - 11:30 Koffie en thee
11:30 - 12:00 Christiaan Baaij - From Haskell to Hardware
12:00 - 12:30 Alexey Rodriguez - Automatic Datatype Versioning, an Adventure in Ocaml, Generic Programming and Preprocessors
12:30 - 14:00 Lunch
14:00 - 14:30 Martijn Schrage - Proxima 2.0: Web-based Generic Editing
14:30 - 15:00 José Pedro Magalhães - Optimizing Generics Is Easy!
15:00 - 15:30 Koffie en thee
15:30 - 16:00 Wouter Swierstra - Verifying the Problem of the Dutch National Flag in Agda
16:00 - 16:15 Sluiting
16:15 - 17:30 Borrel
18:30 - Diner

Deelnemers

1. Peter Achten Radboud Universiteit Nijmegen
2. Yahya Alhasan Universiteit Utrecht
3. Christiaan Baaij Universiteit Twente
4. Jeroen Berndsen Radboud Universiteit Nijmegen
5. Jochem Berndsen Technische Universiteit Eindhoven
6. Arjan Boeijink
7. Marcel van de Burgwal Universiteit Twente
8. Erik Crombag Radboud Universiteit Nijmegen
9. Koos Delcour Universiteit Twente
10. Peter Dieleman Capgemini
11. Bas van Dijk Radboud Universiteit Nijmegen
12. Roel van Dijk Radboud Universiteit Nijmegen
13. Eelco Dolstra Technische Universiteit Delft
14. Marko van Eekelen Open Universiteit / Radboud Universiteit Nijmegen
15. Chris Eidhof Tupil / Universiteit Utrecht
16. Jeroen Fokker Universiteit Utrecht
17. Bernard van Gastel Radboud Universiteit Nijmegen
18. Rik van Geldrop Technische Universiteit Eindhoven
19. Marco Gerards Universiteit Twente
20. Alex Gerdes Open Universiteit
21. Albert Gerritsen Radboud Universiteit Nijmegen
22. Bas van Gijzel Universiteit Utrecht
23. Jurriaan Hage Universiteit Utrecht
24. Bastiaan Heeren Open Universiteit
25. Jeroen Henrix Radboud Universiteit Nijmegen
26. Erik Hesselink Universiteit Utrecht
27. Pieter Hijma Vrije Universiteit Amsterdam
28. Stefan Holdermans Universiteit Utrecht
29. Jan Martin Jansen Nederlandse Defensie Academie
30. Johan Jeuring Open Universiteit / Universiteit Utrecht
31. Steven Keuchel Universiteit Utrecht
32. Pieter Koopman Radboud Universiteit Nijmegen
33. Jan Kuper Universiteit Twente
34. Bjorn Lamers BytesOnline
35. Eelco Lempsink Tupil
36. Bas Lijnse Radboud Universiteit Nijmegen
37. Tom Lokhorst Universiteit Utrecht
38. José Pedro Magalhães Universiteit Utrecht
39. James McKinna Radboud Universiteit Nijmegen
40. Gerard Michels Open Universiteit
41. Arie Middelkoop Universiteit Utrecht
42. Thomas van Noort Radboud Universiteit Nijmegen
43. Betsy Pepels Capgemini
44. Rinus Plasmeijer Radboud Universiteit Nijmegen
45. Atze van der Ploeg Vrije Universiteit Amsterdam
46. Willem Prakken Saxion
47. Jan Rochel Universiteit Utrecht
48. Alexey Rodriguez Vector Fabrics
49. Jan-Willem Roorda Quintiq
50. Kenneth Rovers Universiteit Twente
51. Cyril Schmidt Alluve
52. Martijn Schrage Oblomov Systems
53. Jelle Schuhmacher Radboud Universiteit Nijmegen
54. Martijn van Steenbergen Universiteit Utrecht
55. Doaitse Swierstra Universiteit Utrecht
56. Wouter Swierstra Vector Fabrics
57. Carst Tankink Radboud Universiteit Nijmegen
58. Henk-Jan van Tuyl Van Tuyl Software
59. Gert Veldhuijzen van Zanten Capgemini
60. Henk Versluis Elegant
61. Sjoerd Visscher Xopus BV
62. Sebastiaan Visser Universiteit Utrecht
63. Jeroen Weijers Universiteit Utrecht
64. Jaap van der Woude Technische Universiteit Eindhoven

Vorige NL-FP dagen

2009, Technische Universiteit Eindhoven
2008, Open Universiteit Utrecht
2007, Marine, Amsterdam
2006, Hogeschool Avans, Breda
2005, Rijksuniversiteit Groningen
2004, Universiteit Twente, Enschede
2003, Universiteit Utrecht
2002, Katholieke Universiteit Nijmegen
2001, Technische Universiteit Delft
2000, Technische Universiteit Eindhoven
1999, Hogeschool Breda
1998, RijksUniversiteit Leiden
1997, Hogeschool Leeuwarden
1996, Universiteit van Amsterdam
1995, Technische Universiteit Twente, Enschede
1994, Rijksuniversiteit Utrecht
1993, Katholieke Universiteit Nijmegen
Personal tools